Kategorie
Nowości
Informacje

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Dr.PRP DRPRP

Zestaw do pozyskiwania wysoko skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego DrPRP jest sterylnym urządzeniem medycznym wysokiej jakości. Opatentowana ampułka i wbudowany system podwójnego zamknięcia wyklucza ryzyko kontaminacji. Produkt spełnia normy ISO 13485-2003, posiada europejski certyfikat CE1023 oraz certyfikat FDA dopuszczający do obrotu na terenie USA. Głównym priorytetem zestawu DrPRP jest profil bezpieczeństwa stosowania.Oferowany zestaw zapewnia:

 

- uzyskanie maksymalnie 9 krotności stężenia płytek krwi (czynników wzrostu) w stosunku do krwi obwodowej pacjenta (stężenie maksymalne około 3 milionów trombocytów na µl)
- uzyskanie optymalnych parametrów jakościowych otrzymanego materiału, wyeliminowanie  100% erytrocytów, które zmniejszają proliferacje fibroblastów i indukcję apoptozy oraz ponad 90% granulocytów, które wpływają negatywnie na wyniki leczenia z użyciem PRP ze względu na wydzielanie mediatorów katabolicznych.
- optymalną ilość (ok. 2-6 ml PRP w koncentracji 3-9x) uzyskanego wysoko skoncentrowanego osocza z 20 ml krwi
- gwarancję pełnego bezpieczeństwa sterylności, proces separacji w układzie zamkniętym eliminuje konieczność ingerencji operatora w celu wykluczenia ryzyka kontaminacji.
- gwarancję pełnej precyzji i dokładność separacji poszczególnych frakcji morfotycznych dzięki specjalnej budowie ampułki, z której operator w prosty intuicyjny sposób  separuje żądaną ilość osocza bogatopłytkowego i jego koncentrację.
- maksymalną żywotność płytek krwi, co ma kluczowe znaczenie dla efektu klinicznego zabiegu.
- brak żelu separacyjnego to mniejsze uszkodzenie płytek w trakcie wirowania i brak reakcji alergicznych na wprowadzone PRP.
- wysoką mechaniczną powtarzalność koncentracji uzyskanego osocza bogatopłytkowego.

 


 !!!   zadzwoń   !!!
spytaj o szczegóły
tel.: 533733944

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Dr.PRP DRPRP
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
CZYSTEK EKO 200g
Czystek - jedno z największych źródeł polifenoli - związków fenolowych należących do grupy  substancji roślinnych ...

18,99 zł

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Polecamy
Znajdziesz nas: Kontakt z nami »

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.