Kategorie
Nowości
Informacje

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Dr.PRP DRPRP

Zestaw do pozyskiwania wysoko skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego DrPRP jest sterylnym urządzeniem medycznym wysokiej jakości. Opatentowana ampułka i wbudowany system podwójnego zamknięcia wyklucza ryzyko kontaminacji. Produkt spełnia normy ISO 13485-2003, posiada europejski certyfikat CE1023 oraz certyfikat FDA dopuszczający do obrotu na terenie USA. Głównym priorytetem zestawu DrPRP jest profil bezpieczeństwa stosowania.Oferowany zestaw zapewnia:

 

- uzyskanie maksymalnie 9 krotności stężenia płytek krwi (czynników wzrostu) w stosunku do krwi obwodowej pacjenta (stężenie maksymalne około 3 milionów trombocytów na µl)
- uzyskanie optymalnych parametrów jakościowych otrzymanego materiału, wyeliminowanie  100% erytrocytów, które zmniejszają proliferacje fibroblastów i indukcję apoptozy oraz ponad 90% granulocytów, które wpływają negatywnie na wyniki leczenia z użyciem PRP ze względu na wydzielanie mediatorów katabolicznych.
- optymalną ilość (ok. 2-6 ml PRP w koncentracji 3-9x) uzyskanego wysoko skoncentrowanego osocza z 20 ml krwi
- gwarancję pełnego bezpieczeństwa sterylności, proces separacji w układzie zamkniętym eliminuje konieczność ingerencji operatora w celu wykluczenia ryzyka kontaminacji.
- gwarancję pełnej precyzji i dokładność separacji poszczególnych frakcji morfotycznych dzięki specjalnej budowie ampułki, z której operator w prosty intuicyjny sposób  separuje żądaną ilość osocza bogatopłytkowego i jego koncentrację.
- maksymalną żywotność płytek krwi, co ma kluczowe znaczenie dla efektu klinicznego zabiegu.
- brak żelu separacyjnego to mniejsze uszkodzenie płytek w trakcie wirowania i brak reakcji alergicznych na wprowadzone PRP.
- wysoką mechaniczną powtarzalność koncentracji uzyskanego osocza bogatopłytkowego.

 


 !!!   zadzwoń   !!!
spytaj o szczegóły
tel.: 533733944

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Dr.PRP DRPRP
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
CZYSTEK EKO 200g
Czystek - jedno z największych źródeł polifenoli - związków fenolowych należących do grupy substancji roślinnych o ...

18,99 zł

Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
BORÓWKA
15,49 zł 12,49 zł
CZYSTEK 100g
9,29 zł 6,00 zł
olej kukurydziany 500ml
16,49 zł 15,49 zł
mięta pińczowska 30g
7,99 zł 6,49 zł
Therm Line® forte
34,89 zł 31,41 zł
Polecamy
Znajdziesz nas: Kontakt z nami »

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.